Christelijke Brassband Euphonia Wolvega
Contact

Voorzitter: Alexander de Jong
voorzitter@euphoniawolvega.nl
Secretaris: Arnold van Opstall
secretaris@euphoniawolvega.nl
Penningmeester: Mark Jan Bakker
penningmeester@euphoniawolvega.nl

Activiteiten en PR: Frederieke Friso
activiteiten@euphoniawolvega.nl

Gebouwbeheer: Arnold van Opstall
gebouwbeheer@euphoniawolvega.nl
Instrumentenbeheer: Mark Jan Bakker
instrumentenbeheer@euphoniawolvega.nl
Muziekbibliotheek: Wianda Dijksma en Erica Heslinga
bibliothecaris@euphoniawolvega.nl

Website en Sociale Media: Marije van Opstall, Erica Hesslinga en Mark Jan Bakker
webmaster@euphoniawolvega.nl

Persberichten: Wianda Dijksma

Adres:
Euphonia's Nootgebouw2
Industrieweg 15J
8471 AD Wolvega