Christelijke Brassband Euphonia Wolvega
Contact

Voorzitter: Sjoerd de Vries
voorzitter@euphoniawolvega.nl
Secretaris: Arnold van Opstall
secretaris@euphoniawolvega.nl
Penningmeester: Mark Jan Bakker
penningmeester@euphoniawolvega.nl

Algemeen bestuurslid: Marijke Schaaphok en Geert Wardenier

Activiteiten en PR: Andre v/d Honing
activiteiten@euphoniawolvega.nl

Gebouwbeheer: Arnold van Opstall
gebouwbeheer@euphoniawolvega.nl
Instrumentenbeheer: Robin Hesslinga
instrumentenbeheer@euphoniawolvega.nl
Muziekbibliotheek: Wianda Dijksma en Erica Heslinga
bibliothecaris@euphoniawolvega.nl

Website en Sociale Media: Marije van Opstall, Erica Hesslinga en Mark Jan Bakker
webmaster@euphoniawolvega.nl

Persberichten: Wianda Dijksma

Adres:
Euphonia's Nootgebouw2
Industrieweg 15J
8471 AD Wolvega